Darmowa konsultacja brwi!

Nitkowanie brwi – po co to komu?

Najskuteczniejsza metoda, z długoletnią tradycją.

Nitkowanie czyli inaczej threading to najstarsza metoda depilacji wywodząca się z krajów orientu. Umiejętność przekazywana była z pokolenia na pokolenie, a jej kolebką są Indie, Azja i kraje Arabskie gdzie kobiety poddawały się usuwaniu włosków na ciele gdy osiągały dorosłość.

Depilacja nicią, ale jak to możliwe?

Możliwe! Dzięki odpowiedniemu splecieniu 100% bawełnianej nici uzyskujemy „sprężynkę”, w którą wkręcany jest włosek i wyrywany wraz z cebulką. W praktyce technika przeznaczona jest do małych obszarów skóry jak brwi czy twarz. Mamy dwa warianty nitkowania: nić trzymana w ustach lub na tzw. ósemkę.

Nitkowanie jest dla wszystkich!

To najbardziej uniwersalna metoda depilacji skierowana do wszystkich chcących pozbyć się włosków szybko, dokładnie i delikatnie. Nitkowanie brwi to idealne rozwiązanie dla skór wrażliwych i skłonnych do alergii- używamy tylko kawałka bawełnianej nici, który jest jednorazowy, nie angażujemy w to innych sztucznych specyfików, a nić tylko sunie po skórze nie naruszając jej naskórka. Jest niesamowicie dokładna ponieważ usuwa nawet włoski bardzo krótkie, cienkie i delikatne czyli tzw. „meszek”, którego usunięcie pięknie definiuje nam linię brwi.

Czy to boli?

Odczuwanie bólu to sprawa bardzo indywidualna. Większość osób przyznaje, że nitkowanie znacznie góruje nad depilacją pęsetą a jest to spowodowane jedną prostą sprawą- usuwa na raz znacznie więcej włosków i zaraz jest po sprawie- mamy piękną gładką skórę! Odczuwanie bólu zależy też od dnia cyklu: Kobietki! Podczas menstruacji możecie być nieco wrażliwsze!

Do nitkowania nawet nie trzeba namawiać bo nitka broni się sama! Nie możemy w niej doszukać minusów, nie bez powodu jej historia ciągnie się od stuleci aż do dziś, jeśli jeszcze tego nie próbowaliście- nie marnujcie czasu.. zakochacie się od pierwszego nitkowania!

Masz pytania?

Zadzwoń!
+48 696 807 603

Umów wiztę


Zadzwoń pod +48 696 807 603 lub zostaw swoje dane kontaktowe i preferowany termin wizyty, a my skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej dowiesz się tutaj.