Darmowa konsultacja brwi!

Metamorfozy, Jak to Robimy!

Dzisiaj chcemy podzielić się szczegółami naszego zabiegu Stylizacja Brwi Spa.

Centralnym punktem każdej stylizacji jest ustalenie oczekiwań naszych klientów.
Pani Marta, która odwiedziła nas salon ma jasne brwi, które nie są uregulowane, naszym zadaniem zatem było nadanie im odpowiedniej geometrii, oraz zwiększenie kontrastu.

Zawsze zaczynamy od przygotowania, które nie tylko polepsza efektywność zabiegu, ale również ma swój wymiar odżywczy. Brwi aby były piękne muszą być zdrowe i dobrze odżywione.
Na początek twarz przemywamy wodą kwiatową, następnym elementem jest peeling. 

 

Zobacz Nasze Portfolio Usług

 

To niezwykle istotne aby przed zabiegiem pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń i skutecznie odżywić skórę. Te elementy są bardzo ważne ale również po prostu bardzo przyjemne. Płatki hialuronowe dają uczucie delikatnego zimna na skórze a woda kwiatowa nasyca powietrze pięknym, cytrusowym zapachem.

Teraz w oparciu o wcześniej zaznaczone punkty, specjalną super-cieńką nitką dokonujemy mappingu czyli kreślimy kształt brwi.  Ta metoda gwarantuje idealne nadanie geometrii, wyrównanie asymetrii w oparciu o precyzyjną kreskę. 

mapowanie brwi

Następnym etapem jest zabezpieczenie skóry, która nie zostaje poddana głównemu zabiegowi. Dokonujemy tego przy użyciu złotej pasty, jej nałożenie uwalnia kolejne wspaniałe aromaty, w których dominują migdały, kakao i kokos. Jest to moment, w którym można zobaczyć jaki kształt będą miały brwi po skończonym zabiegu.

Teraz czas na koloryzacje. Włoski brwi są bardzo delikatne, dlatego do koloryzacji używamy tylko naturalnej Ekko henny z liści lawsoni. To najstarszy, niezawodny kosmetyk świata stosowany jeszcze w starożytnym Egipcie i niezastąpiony aż do dzisiaj. Jest to kluczowy element procesu w przypadku brwi o jaśniejszych włoskach. Pozwala nam na skuteczne i precyzyjne podkreśleniu kontrastu.

Kiedy ten etap jest skończony zmywamy pastę razem z henną i przechodzimy do samego nitkowania. Ponownie sięgamy po starą tradycję, która  jest najbardziej precyzyjna, najbardziej higieniczna i w odróżnieniu do wosku nie podrażnia skóry. Nitkowanie pozwala nam uzyskać dokładnie taki kształt, jaki ustalamy podczas rozmowy wstępnej. 

Nitkowanie brwi

Na koniec jeszcze makijaż brwi, oraz pielęgnacja odżywczymi olejkami, które są przygotowane według specjalnej receptury i uwalniają piękny aromat migdałowca.

Patrzymy na zegarek minęło niespełna 60 minut, teraz czas aby cieszyć się pięknymi brwiami przez 6 tygodni 🙂

efekty możecie zobaczyć na zdjęciu 🙂

 

 

Masz pytania?

Zadzwoń!
+48 696 807 603

Umów wiztę


Zadzwoń pod +48 696 807 603 lub zostaw swoje dane kontaktowe i preferowany termin wizyty, a my skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej dowiesz się tutaj.