Darmowa konsultacja brwi!

O nas

Brow Spa to miejsce pełne pasji i profesjonalizmu dla kobiet, które lubią, chcą wyglądać naturalnie i pięknie. Specjalizujemy się w naturalnej stylizacji brwi metodą nitkowania.


Zespół tworzą najlepsze stylistki z dużym doświadczeniem w branży, dogłębnie wyszkolone z zakresu Brow Philosophy na luksusowych, odżywczych produktach moskiewskiej guru Milii Klimenko (Nikk Mole). Uśmiech na twarzach klientek po wykonanej usłudze jest dla nas najcenniejszą motywacją.


Anna Kubiak

Założycielka Brow Spa, w branży od 10 lat. Doświadczenie zdobywała przy pokazach mody, sesjach fotograficznych, realizacjach programów telewizyjnych, produkcjach filmowych i reklamowych. Po drodze odkryła, jak nieograniczone możliwości daje stylizacja brwi i nitkowanie. Zaczęła pogłębiać swoją pasje szkoląc się w Nikk Mole, którzy są liderem w branży odnośnie brwi. Wyjechała do Moskwy, gdzie znajduje się kolebka Brow barów, żeby być najlepsza w tej dziedzinie i stworzyć miejsce dla Polek, które będzie takie samo jak w Moskwie, Londynie czy Nowym Jorku. Na czasie, według trendów jakie panują na świecie.

Umów wiztę


Zadzwoń pod +48 696 807 603 lub zostaw swoje dane kontaktowe i preferowany termin wizyty, a my skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia.

Dziękujemy


Otrzymliśmy Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej dowiesz się tutaj.